Atak Koruma

DDoS Atak önleme sistemiyle dinamik bir şekilde kirli trafik tanımlanıp, temiz trafikten ayrılmaktadır  • 900G/s Koruma AS50673 ve AS61135 Üzerinden çift filtreleme yaparak temiz trafiğin tarafınıza ulaşmasını sağlamaktayız.

  • Uygun Fiyat Sağlayıcılar üzerinden yüksek port alımı yaparak havuz oluşturduğumuzdan market üzerinde uygun fiyat vermekteyiz.

  • Bağlantı Veri Güvenliği Trafik akışı loglanmaz ve tünel üzerinden sadece pps & zararlı payload takibi bpf filter kuralları ile sağlanır.  • Atak Koruma Nedir?


    Müşterilerimizin dijital güvenliği, günümüzde artan DDoS saldırılarına karşı korunma ihtiyacı doğurmuştur. Sağladığımız altyapı hizmeti, müşterilerimizin herhangi bir ek yatırım yapmaksızın güvenliklerini sağlamalarına olanak tanır. Bu hizmet sayesinde, saldırılar müşteri hatlarına ulaşmadan önce temizlenir, bu da müşteri hattının sature olmasını ve network altyapı kaynaklarının tükenmesini engeller.

    DDoS saldırıları genellikle legal ağ paketleri kullanılarak gerçekleştirildiğinden, mevcut dijital imza tabanlı güvenlik çözümleri yetersiz kalabilir. Saldırı tespiti ve önleme, istatistiksel analizlerle oluşturulan profillere dayanarak gerçekleştirilir. Dinamik bir şekilde 'kötü' trafik tanımlanır ve bu, 'iyi' trafikten ayrılır, böylece doğru trafiğin hedefine ulaşması sağlanır.

    Bu çözüm ile müşterilerimiz, yüksek miktarda yapılan saldırılar sonucu oluşabilecek sorunlardan korunur. Ayrıca, altyapı sağlayıcı network'ünde kurulu olması, müşterilerimizin kendi kaynaklarını korurken etkin bir koruma sağlar. DDoS atak önleme sistemi, kurumsal düzeyde güvenlik ve operasyonel verimliliği artırarak, müşterilerimize kesintisiz bir dijital deneyim sunar.